Єдина Країна! Единая Страна!
П`ятниця, 17.08.2018, 16:10
Меню сайту

Фотогалерея

Друзі сайта
. . . . . . . . . .

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вище професійне училище №36

НАКАЗ

від  «10»  03  2016р.             с. Балин                                 №____

 

Про створення комісій Державної кваліфікаційної  атестації  з  метою повного виконання навчальних планів і програм з професійно - теоретичної  і практичної підготовок та визначення навчальних досягнень учнів

НАКАЗУЮ:

  1.  Створити комісії Державної кваліфікаційної атестації з професійно-теоретичної і практичної підготовок:

п/п

Професія

(спеціальність)

Група

 

Дата і місце проведення

 

Склад комісії

 

Молодший спеціаліст по спеціальності «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва»

51група

з 21.06.2016 по

23.06.2016р.

Кабінет курсового і дипломного проектування

Голова Державної кваліфікаційної комісії  –

Бурдега Василь Юрійович -доцент, кандидат технічних наук Подільського державного  аграрно-технічного університету

заступник голови Державної кваліфікаційної комісії –

Осипчук Микола Якович - директор Вищого професійного училища №36

Члени комісії:

Боднар Віктор Анатолійович-викладач  спецдисциплін

Зозуля Анатолій Васильович- викладач  спецдисциплін

Стрельський Яків Володимирович- викладач  спецдисциплін

Секретар комісії:

Конопельнюк Тетяна Анатоліївна – викладач  спецдисциплін

 

2

Кваліфікований робітник по професії:

«Слюсар з ремонту сільськогосподарсь

ких машин та устаткування, тракторист-машиніст сільськогосподарсь

кого виробництва,  водій автотранспортних засобів категорії «С»»

“Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва  категорії «А»,  водій автотранспортних засобів категорії «С»»”

31 група

 

 

 

32 група

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУ№1 група

 

 

16.06.

21.06.

2016р.

 

 

17.06.

22.06.

2016р.

 

 

 

 

 

 

 

21.06.

23.06.

2016р.

навчальний кабінет, навчальна лабораторія,

навчальний парк

Авто-трактородром

Голова Державної кваліфікаційної комісії  – Пахно Сергій Васильович – директор ТОВ Смотрицька «Сільгосптехніка»

Співголова Кащук Василь Леонідович- заступник начальника технічного відділу Державної інспекції сільськогосподарського виробництва в Хмельницькій області

заступник голови Державної кваліфікаційної комісії –

Чміль Анатолій Васильович- заступник директора  з навчально-виробничої роботи 

Члени комісії: 

Тивоняк Олександр Володимирович-викладач спецдисциплін

Гай Анатолій  Анатолійович –  викладач спецдисциплін

Мельник Віктор Броніславович- викладач спецдисциплін

Гуцал Олександр Євгенович – викладач спецдисциплін

Гулевата Лариса Василівна –

викладач спецдисциплін Атаманюк Володимир Васильович

майстер виробничого навчання Богданов Віктор Валентинович майстер виробничого навчання

Секретар комісії:

Белінський Юрій Павлович - – майстер виробничого навчання

 

  

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

Кваліфікований  робітник по професії: «Кухар,  кондитер»

 

 

 

 

 

 

 

 

37 група

22.06.,

23.06.

2016р.

Навчальна

лабораторія

Голова Державної кваліфікаційної комісії - Чекман Валентина Костянтинівна – директор кооперативного підприємства «Дунаєвецький ринок»

заступник голови Державної кваліфікаційної комісії –

Ходаков Степан Петрович -  заступник директора з навчальної роботи  Вищого професійного училища №36

Члени комісії:

 Сірант Люба Володимирівна -    викладач спецдисциплін

Вінніцька Марія Петрівна

-  майстер виробничого навчання

Біла Світлана Іванівна– майстер виробничого навчання

Огороднік Антоніна Олександрівна – майстер виробничого навчання Чміль Лариса Василівна – майстер виробничого навчання

 

Секретар комісії: 

Белінська Олександра Петрівна – майстер виробничого навчання

4

 

 

 

 

 

 

 

Кваліфікований  робітник по професії: «Швачка» «Кравець»

 

 

 

 

 

 

33 група

 

.

27.06.

2016р.

Навчальна майстерня

Голова Державної кваліфікаційної комісії – Швець Людмила Феліксівна Приватний підприємець  «Швець Л.Ф.»

заступник голови Державної кваліфікаційної комісії

Чайковська Алла Олександрівна - заступник директора з навчальної роботи                                                   

Стрателюк Галина Миколаївна- викладач спецдисциплін

Пасло Світлана Володимирівна - майстер виробничого навчання

Секретар комісії:

Притуляк Оксана Станіславівна - майстер виробничого навчання

5

Кваліфікований  робітник по професії: «Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії «С»

 

31 група

 

 

 

 

21.04.

2016р.

27.04.

2016р.

Навчальна лабораторія

автодром

Голова Державної кваліфікаційної комісії:

Грабовський Володимир Євгенович – директор приватного підприємства «Автосервіс»

заступник  голови Державної кваліфікаційної комісії -

Чміль Анатолій Васильович– заступник директора з навчально-виробничої роботи 

Члени комісії:

Чайковська Алла Олександрівна – заступник директора з  навчальної роботи                                                     

Осипчук Дмитро Миколайович – викладач спецдисциплін

Секретар комісії:

Нагалєвський Олег Вікторович  – майстер виробничого навчання

 

           
  1. Заступнику директора з навчально-виробничої роботи скласти графіки проведення ДКА та довести до відома учнів за місяць до початку ДКА.
  2. Контроль за виконання даного наказу покласти на заступника директора  з навчально-виробничої роботи.

 

Директор                                                М.Я.Осипчук

Графік проведення державної  підсумкової атестації та склад комісій для учнів ІІІ курсу  ВПУ-36 с.Балин.

 

Графік проведення державної  кваліфікаційної  атестації для  учнів ВПУ-36 с.Балин 

Форма входа

Пошук

Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наше опитування
Яка професія потрібна сьогодні селу?
Всього відповідей: 259

Новини ПедПРЕСА

Балин 
Copyright MyCorp © 2018 Створити безкоштовний сайт на uCoz