Єдина Країна! Единая Страна!
Середа, 19.05.2021, 04:21
Меню сайту

Фотогалерея

Друзі сайта
. . . . . . . . . .

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Система планування сільськогосподарських робіт у

навчальному господарстві.

Посилення вимог до професійно – практичної підготовки робітників усіх галузей зумовлено необхідністю її наближення до міжнародних стандартів якості. , скорочення обсягів некваліфікованих та малокваліфікованих працівників у багатьох галузях виробництва, постійним зростанням конкуренції на ринку праці.

Процес виробничого навчання відбувається на основі тісної взаємодії теорії і практики. Практичні уміння і навички формуються на основі знань, що поглиблюються, удосконалюються.

Основними завданнями виробничого навчання в умовах виробництва є: адаптація учнів у конкретних виробничих умовах, закріплення теоретичних знань  і наслідків вдосконалення професійних умінь і навичок, оволодіння сучасною технологією та прогресивними методами виконання робіт у виробничих умовах.

Завданнями навчального господарства є:

Забезпечення необхідних умов для проведення виробничого навчання та проходження виробничої  і переддипломної практики учнів із спеціальностей і професій с/г виробництва у відповідності до робочих навчальних планів і програм.

За навчальним господарством ВПУ–36 с.Балин закріплено 263 га орної землі. Це приблизно 1,5 – 2,0 га на одного учня. Є також відповідний набір техніки і причіпного інвентаря для вирощування с/г культур.

Під урожай 2012 р. посіяно 104 га озимої пшениці сорт «Рея», «Неріто», «Асана»  - чеської селекції. Озимого ячменю 20 га сорт «Луран» -  чеської селекції.

Із 120 га ріллі, що ореться на зиму чотирма тракторами Т – 150 К з плугами ПН 5 – 35 – шт., НН 4 – 35,  буде проведено також ранньо-весняне закриття вологи культиваторами КПС – 8 – 2 шт., тракторами Т – 150 К комбінованими агрегатами АГ – 6, ЛКВГ – 4 з тракторами Т- 150 К.

Для посіву зернових, насіння готуємо на новій машині САД – 7 (сепаратор аеродинамічний).

Обробіток насіння проводимо на протруювачах:

1.      ПНШ – 3 (фермер)

2.  ПК – 20 (супер) – з прямою погруз кою на автомашину ЗІЛ 130 і ГАЗ 53 обладнані загружчиками зерна  3С – 5 в сівалки. Для посіву зернових в училищі є 3 сівалки СЗ – 3.6. і одна сівалка  СПУ – 6, яку використовуємо у більшості для посіву буряку.

На весні буде закуплено насіння цукрового буряка. Договір на поставку заключили з «торговим домом – насіння».

Для посадки картоплі придбано нову двухрядну сажалку, на яку встановили пристрій для скроплення бульб перед посадкою препаратом «Престиж».

Для посіву цукрового буряка використовуємо сівалку ОПТ  ПСК – 12 рядкову хорватського виробництва.

Для копки буряка використовуємо Буряковий комплекс «Борекс», КВСБ – 6, БМ – 6 і погрузчик.

Для  збирання зернових і зерно – бобових культур в наявності маємо два комбайна ДОН – 1500 і «Славутич», які повністю забезпечують своєчасне і якісне збирання зернових.

Для перевезення зерна, цукрового буряка використовуються трактори автопарку, який налічує: два автомобілі - КАМАЗ, два - ЗІЛ, два ГАЗ – 52, два – ГАЗ – 53, тракторні причіпи. Для очистки  зерна використовуємо зерноочисний комплекс з двома машинами БЦ – 25 продуктивність очистки двома машинами 40 – 50 тон зерна на годину. Зерноочисний комплекс  запущено в цьому році. Вартість комплексу становить 360 тис. грн.  

Матеріально – технічна база навчального господарства, сприяє виконанню учнями переліку навчально – виробничих робіт згідно навчальних програм державного стандарту.

Навчально – методичне керівництво виробничим навчанням в господарстві здійснюється майстрами виробничого навчання і викладачами спеціальних дисциплін училища під загальним керівництвом заступника директора з навчально – виробничої роботи та завідуючого навчальним господарством.

 

          

Форма входа

Пошук

Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наше опитування
Яка професія потрібна сьогодні селу?
Всього відповідей: 305

Новини ПедПРЕСА

Балин 
Copyright MyCorp © 2021 Створити безкоштовний сайт на uCoz